Blog

zmarszczki_top

Kiedy zmarszczki mimiczne przestają być mimiczne

Zmarszczki, czyli podłużne bruzdy na skórze pojawiają się dość wcześnie, bo już około 25 -30 roku życia. Są wynikiem coraz mniejszej zdolności skóry do regeneracji, która z wiekiem staje się coraz cieńsza i mniej jędrna przez co bardziej skłonna do tworzenia się zmarszczek, a zmarszczki mimiczne przestają być mimiczne.

More info
jestes-mloda_top

Jesteś młoda, czyli ile masz lat?

Jesteś młoda, tak siebie postrzegasz. Ile masz więc lat? Od czego zależy, że jesteśmy młodzi, lub starzy? Jak postrzegamy siebie, a jak postrzegają nas inni? To trochę egzystencjalne pytanie: „kiedy zaczyna się starość?” pozostaje otwarte. Ten problem zdecydowanie nie interesuje nas kiedy jesteśmy dziećmi lub gdy mamy dwadzieścia kilka lat.

More info

implanty-dla-twojego-biustu_top

Jaki rodzaj implantów będzie najlepszy dla Twojego biustu

Dzięki współczesnej medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej powiększanie piersi stało się doskonałym sposobem na korektę biustu, a co za tym idzie, poprawy nie tylko sylwetki. Dotyczy to także poprawy ogólnego samopoczucia u kobiet. Piersi są bowiem dla wielu symbolem piękna i kobiecości .

More info

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych cały personel Kliniki Wiatroszak składa wszystkim naszym Klientom zdrowych, spokojnych Świąt w rodzinnym gronie i mokrej koszulki w Poniedziałek! 🙂

Odmłodzenie twarzy o kilka lat w kilka minut.

Wolumetria

Lifting wolumetryczny jest sposobem przywrócenia twarzy młodego wyglądu. Stanowi alternatywę dla drogich i inwazyjnych metod stosowanych w chirurgii plastycznej.

Wolumetria polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawienie zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło np. zmniejszenie ilości tkanki podskórnej.

More info

26730867_1677468835642741_8316535627736205412_n

Klinika Wiatroszak podnosi kompetencje swoich pracowników

Klinika Wiatroszak reprezentowana przez Michała Rutkowskiego wzieła udział w międzynarodowym, prestiżowym szkoleniu Cadaver Training organizowanym przez Neauvia Science Academy – przy rekomendacji i kooperacji Universytetu w Insibria – Training Level 1.
More info

IMG_0424

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Był to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.
More info

PROMOCJA mezoterapia + osocze

Zapraszamy wszystkie Panie na serie zabiegów mezoterapii i osocza bogatopłytkowego w rewelacyjnej cenie.
Szczegóły dot. promocji zapraszamy do naszej zakładki promocje

Nowy zabieg w Klinice Wiatroszak – GeneO+

GeneO®+ to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.
GeneO®+ zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
More info

wielkanoc

Wesołego Alleluja!

Personel Kliniki składa wszystkim swoim Pacjentom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocy. Świetnej zabawy w poniedziałkowego dyngusa i trzymania formy przy obfitym stole wielkanocnym 🙂 More info

13

FIRST LIFT BARB 4D

FIRST LIFT BARB 4D

Tradycyjne liftingi odchodzą do lamusa od kiedy Polki pokochały kuracje odmładzające i rewitalizujące skórę z użyciem rozpuszczalnych nici First Lift z polidioksanonu. Nici PDO, bo tak brzmi potoczna ich nazwa, zrewolucjonizowały myślenie o medycynie estetycznej, stając się bezapelacyjnie sprawdzoną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Korzyści z takich zabiegów są długotrwałe, a efekty natychmiastowe. We wrześniu 2014 r. w gabinetach w całej Polsce pojawi się ich kolejna odsłona – nici First Lift Barb 4D z haczykami w czterech wymiarach! More info

twarz-kobiety-kwas-hialuronowy

Definicje kwasu hialuronowego

Co to jest kwas hialuronowy? Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością? Czy jego stosowanie jest bezpieczne? To najczęściej zadawane pytania dotyczące tego popularnego i coraz częściej stosowanego wypełniacza. W medycynie estetycznej robi furorę, pozwalając przywrócić atrakcyjny wygląd, dodać pewności siebie oraz uporać się z oznakami starzenia. More info

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu a w nadchodzącym Nowym 2017 roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.
Życzy Personel Kliniki Wiatroszak