Multimedia

Efekty przed / po

Charity Fashion Show we Wrocławiu

Pokazy mody prestiżowych marek, otwarte serca, piękna muzyka oraz niezwykli Goście i blisko 60 tysięcy złotych wylicytowane w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się 27 września, we Wrocławiu już po raz czwarty!

W sobotni wieczór wszyscy ludzie dobrego serca oraz pasjonaci mody spotkali się w budynku Times, aby podziwiać najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2014/2015 światowych marek: MaxMara, Weekend by Max Mara, Pennyblack. Najnowsze trendy, prezentowane przez VegaFashionGroup, jedynego właściciela ekskluzywnych włoskich marek na Dolnym Śląsku przypadły do gustu zgromadzonym gościom. Imprezę poprowadził Krzysztof Ibisz – wybitny prezenter, która od lat angażuje się w akcje charytatywne, natomiast nad oprawą modową czuwał Tomasz Jacyków.

Gala Charity Fashion Show to nie tylko moda, ale także coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dochód z licytacji przeznaczony jest na budowę „Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM.

Dr Marcin Wiatroszak na licytację przekazał zabieg o łącznej wartości ponad 3 000zł. Jesteśmy bardzo dumni iż nasza licytacja zakończyła się 100% sukcesem a wygrana osoba będzie mogła skorzystać z naszych usług.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wspierania szczytnych celów i udziału w Charity Fashion Show już za rok!