Samolotem

Lecę do Wrocławia

Samolotem

lotnisko4_small_previewWrocław jako stolica Dolnego Śląska może pochwalić się nowym terminalem oddanym do użytkowania w marcu 2012 roku. Jest to jeden z najnowocześniejszych portów Europie o przepustowości 4 mln pasażerów rocznie a docelowo może obsłużyć 7 mln osób. W 2012 roku Wrocław był gospodarzem UEFA  2012  i Międzynarodowej Konferencji Kulturalnej.

Na to wydarzenie miasto przygotowało całą infrastrukturę: nowe drogi, mosty, obwodnice i hotele. Sercem i całym centrum sportowym tych wydarzeń był nowo otwarty stadion na ponad 40 tys. miejsc.

monika-4_www_previewNowy terminal wrocławskiego lotniska ma w sobie to co największe porty lotnicze, to najwyższa jakość obsługi, jeszcze więcej połączeń oraz międzynarodowe normy bezpieczeństwa, czyli wszystko czego potrzebuje dynamicznie rozwijające się miasto i region. Port lotniczy to  nie tylko nowoczesny design  ale i wyjątkowe rozwiązania żeby zapewnić każdemu klientowi wyższy komfort podróżowania.lotnisko20_small_preview

Lotnisko obsługuje przewoźników sieciowych, którzy oferują loty do największych portów przesiadkowych w Europie, przewoźników niskokosztowych, takich jak Ryanair, czy WizzAir, a także linie czarterowe, wynajmowane przez tour operatorów do lotnisko10_small_previewtransportu klientów biur podróży.

Miasto Wrocław ma więc bezpośrednie połączenia z Paryżem, Rzymem, Oslo, Kopenhagą, Londynem, Alicante, Monachium i Dublinem w kilka godzin można się dostać w inny zakątek świata.

Klinika Wiatroszak zapewnia transport pomiędzy lotniskiem, kliniką i hotelem jako usługa dodatkowa.

Mapa połączeń z Wrocławia tradycyjne, czarterowe i nisko kosztowe.