O nas

Misja i Cele

Misja i Cele

Misja-i-cele_full_img

Klinika Wiatroszak ESTmedica została założona przed Doktora Marcina Wiatroszaka. Od samego początku działalności stawiamy na nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i jego problemów. Nasza Klinika pomaga każdemu cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury psychologicznej, oraz medycznej.

Myślą przewodnią Kliniki stało się hasło

"Profesjonalnie zatrzymujemy czas"

Wnętrza Kliniki zostały zaprojektowane i wykonane z największą starannością. Do dyspozycji Pacjentów są dwa gabinety zabiegowe, sala operacyjna, toaleta z prysznicem, a także komfortowy pokój pozabiegowy. Spełnia ona wszystkie normy bezpieczeństwa, wymagane w chwili obecnej i urządzona jest według nowoczesnych światowych standardów. Klinika wyposażona jest, między innymi, w sprzęt do liposukcji infradzwiękowo-wibracyjnej N.I.L (Nutational Infrasonic Liposculpture) EVA sp6 (najbardziej zaawansowany model), USG najnowszej generacji 3D, własną sterylizatornię, plazmową klimatyzację, laser frakcyjny oraz systemy do radiofrekwencji (Pelleve) i krioterapię. Klinika współpracuje z innymi specjalistami, w przypadkach wymagających dodatkowych konsultacji i ewentualnego dalszego leczenia. Kwalifikacje i umiejętności personelu są nieustannie podnoszone poprzez wyjazdy na kongresy, kursy, sympozja ale też poprzez wewnętrzny system szkoleń i sprawdzania wiedzy. Grono naszych zadowolonych pacjentów rośnie z dnia na dzień.

Klinika jako jedna z nielicznych w kraju posiada międzynarodowe certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu i preparatów dopuszczonych do użytku i obrotu w Polsce, mających akceptację zarówno amerykańskiej Food & Drug Administration (FDA) jak również atesty polskiego Ministerstwa Zdrowia.

fda_ms

Wartości Kliniki Wiatroszak

Profesjonalizm

Klinika wspiera rozwój kompetencji pracowników, wiedzy o rynku i produktach. Buduje autorytet poszerzając grono zadowolonych Pacjentów. Wdrażamy rozwiązania adekwatne do oczekiwań i zgodne z najwyższymi światowymi standardami.

Etyka

Wszystkie zabiegi w Klinice wykonywane są uczciwie, bez “oszczędności” i unikania gratisowych zabiegów korygujących. Zapewniamy pełną anonimowość i dyskrecje zgodnie z obowiązującym Kodeksem Etyki Lekarskiej.

Zadowolony Klient

Zespołowi Kliniki zależy, aby każdy Pacjent czuł satysfakcję z uzyskanych efektów przeprowadzonych zabiegów. Problemy każdej osoby rozpatrywane są indywidualnie. Nasza Klinika z każdym dniem dzięki profesjonalizmie lekarzy i personelu staje się coraz lepsza.

Poczucie bezpieczeństwa

Jesteśmy godni zaufania – każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją oraz ewentualnymi badaniami - jest przeprowadzony w aseptycznych warunkach, z zastosowaniem najlepszych sprawdzonych preparatów i sprzętu, jak rowniezż przez doskonale przygotowany zespół.

Doświadczenie i znakomite podłoże naukowe, ciągłe doskonalenie metod w najlepszych światowych klinikach, to elementy składające się na to, że Pacjenci są w dobrych rękach