Oferta specjalna

Profesjonalne zabiegi w rewelacyjnych cenach

Menu

Newsletter

Bądz na bieżąco! Otrzymuj informacje o nowych promocjach

Oferta z okazji Dnia Kobiet - Lifting wolumetryczny 699zł

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Państwa ofertę promocyjną na zabieg liftingu wolumetrycznego.
Wolumetria jest sposobem przywrócenia twarzy młodego wyglądu. Stanowi alternatywę dla drogich i inwazyjnych metod stosowanych w chirurgii plastycznej.
Polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawienie zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło np. zmniejszenie ilości tkanki podskórnej.
Preparaty stosowane w wolumetrii są specjalnymi odmianami kwasu hialuronowego, wstrzykuje się je w głębokie warstwy skóry. Preparaty są gęstsze i trwalsze od typowych wypełniaczy.

Zastosowanie

• uwydatnienie kości policzkowych,
• redukcja zagłębień podoczodołowych,
• modelowanie policzków,
• modelowanie okolicy kąta żuchwy,
• modelowanie podbródka.

Efekt

Lifting wolumetryczny jest zabiegiem, który w ciągu kilkunastu minut wypełnia zapadniętą objętość policzków oraz pozwala uwydatnić kształty twarzy i w dowolny sposób poprawić profil, przywracając twarzy młodość i naturalnie wyglądający rezultat, który utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Oferta

Ampułka Neauvia (1ml) – 699zł, zamiast 1100zł
Dwie ampułki Neauvia (2ml) – 1299zł, zamiast 2000zł

Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje dotyczące promocji uzyskacie Państwo dzwoniąc do Kliniki Wiatroszak  600-100-183 oraz 71-790-50-50

Regulamin promocji:

  1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami
  2. Płatność za zabiegi promocyjne można dokonać  w formie gotówki lub przelewu. W przypadku płatności kartą zostanie doliczona 5% opłata transakcyjna.
  3. Oferta ważna do końca marca 2019.
  4. Promocja dotyczy preparatu Neauvia Intense, Stimulate, Flux