Oferta specjalna

Profesjonalne zabiegi w rewelacyjnych cenach

Menu

Newsletter

Bądz na bieżąco! Otrzymuj informacje o nowych promocjach

Promocja zabiegów laserowych. Pelleve, MonaLisa Touch, Fraxel, ERB:YAG..

Jesień i Zima to najlepszy moment na zabiegi laserowe. U pacjentek,które mają problem z posłonecznymi uszkodzeniami skóry, przebarwieniami, zmarszczkami czy bliznami po trądziku, fantastyczne efekty daje zastosowanie Lasera Cortex,który łączy dwie długości fal CO2 i Erb:YAG. Podczas zabiegu usuwane są komórki naskórka ,natomiast komórki skóry właściwej są delikatnie rozgrzewane,co stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna,zmarszczki i blizny są spłycone,przebarwienia mniej widoczne ,pory zmniejszone,a koloryt skóry bardziej świeży i promienny.Aby uzyskać najlepsze efekty zabieg można powtórzyć po upływie 4 tygodni.Naturalnymi efektami ubocznymi,występującymi zaraz po wykonaniu zabiegu mogą być jedynie zaczerwienienie i złuszczanie naskórka utrzymujące się przez okres kilku dni.

Pelleve w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej otrzymał nagrodę PRIX DE BEAUTE  przez magazyn Cosmopolitan! PELLEVE jest najbardziej rozpoznawalną i skuteczną radiofrekwencją medyczną na rynku polskim, uznaną dodatkowo za najlepszy liftingujący zabieg w Polsce.

Z kolegi zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch daje reweacyjne efekty w procesie odmłodzenia, rewitalizacji oraz leczenia narządów płciowych a przede wszystkim takich problemów jak: Życie seksualne, Menopauza, Nietrzymanie moczu, Rehabilitacja po porodzie, Plastyka warg sromowych, Wybielanie warg sromowych i okolicy intymnej.

GeneO®+ to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. GeneO®+ złuszczając zewnętrzną warstwę skóry tworzy idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Na powierzchni skóry dochodzi do połączenia opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2.

Tylko teraz wszystkie zabiegi laserowe w rewelacyjnej cenie.

Dostępne pakiety promocyjne:

  • Laser Frakcyjny CO2 - 800zł
  • Laser Erbowy - 500zł
  • Pelleve - 900zł
  • Mona Lisa Touch - 1 500zł
  • Geneo - 250zł

Informacje o poszczególnych zabiegach dostępne są w naszej ofercie

Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje dotyczące promocji uzyskacie Państwo dzwoniąc do Kliniki Wiatroszak  600-100-183 oraz 71-790-50-50

Regulamin promocji:

  1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami
  2. Płatność za zabiegi promocyjne można dokonać  w formie gotówki lub przelewu. W przypadku płatności kartą zostanie doliczona 5% opłata transakcyjna.
  3. Oferta ważna tylko dla pierwszych 30 pacjentek.
Pelleve to najnowocześniejsze urządzenie do walki ze zmarszczkami i przebarwieniami. Zobacz sam/a jakie efekty można uzyskać!