Oferta specjalna

Profesjonalne zabiegi w rewelacyjnych cenach

Menu

Newsletter

Bądz na bieżąco! Otrzymuj informacje o nowych promocjach

Wiosenna promocja – Nici liftingujące od 350zł


Materiał PDO (polidioksanon) jest znany i stosowanym w medycynie od wielu lat. Główne jego zastosowanie to chirurgia plastyczna, gastroenterologia, urologia, ginekologia i okulistyka.

Nici PDO stymulują syntezę kolagenu i elastyny dając efekt jędrnej, napiętej, gęstej skóry. Wygładzają rysy twarzy i wpływają na relaksację mięśni, co w istotny sposób zmniejsza zmarszczki mimiczne.

Neokolagenogeneza rozpoczyna się 2 tygodnie po zabiegu. Spektakularny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach po zabiegu, bowiem szkielet utworzony w skórze przez zaaplikowane nici PDO wzmocniony jest szkieletem z nowo wytworzonych włókien kolagenowych.

Nici liftingujące wykonane są z polidioksanu - substancji, która po ok.9 miesiącach ulega hydrolizie zamieniając się w wodę i dwutlenek węgla, ale uzyskany efekt utrzymuje się ok.2 lata.

Zaletą nici PDO jest brak ryzyka związanego ze zjawiskiem kapsulacji, które występuje w przypadku innych nici liftingujacych o dłuższym czasie utrzymywania się w organizmie. Zjawisko kapsulacji polega na tak ścisłym otoczeniu nici przez wytworzony kolagen,że uniemożliwia to resorpcję nici, co prowadzić może do powstania zrostów widocznych jako zaciągnięcia powierzchni skóry. Używane przez nas nici liftingujące nie powodują tego zjawiska.

NIĆ LIFTINGUJĄCA 350ZŁ/SZT
NIĆ REWITALIZUJĄCA 80ZŁ/SZT

Szczegółowe informacje dotyczące promocji uzyskacie Państwo dzwoniąc do Kliniki Wiatroszak 600-100-183 oraz 71-790-50-50

Regulamin promocji:

  1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami
  2. Płatność za zabiegi promocyjne można dokonać w formie gotówki lub przelewu. W przypadku płatności kartą zostanie doliczona 5% opłata transakcyjna.
  3. Promocja ważna do wyczerpania zapasów!